Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Deriva, 1997 yılında İstanbul’da üretime başlamış, kısa süre içerisinde, ürün kalitesi ve sanatkarlığın eşsiz doğasıyla pazar tarafından aranan bir marka haline gelmiştir. Günümüz itibari ile Merter’de bulunan 5000 m²’lik alana sahip üretim tesislerinde deri ürünler alanında uzmanlaşmış sanatkar kadrosu ile yüksek kalite standartlarını korumaya devam etmektedir.

Tasarım, geliştirme, üretim ve dağıtım şirketi olarak, yenilikçi yaklaşımlarını ve dünyanın sektördeki önemli ülkelerinden getirdiği tecrübeli danışmanları ile iş ortaklarının marka değerlerini en üst seviyede tutmayı en önemli misyon olarak kabul etmektedir. Orijinal doğu batı kültürü tasarımları, yenilikçi yaklaşımı, zengin kaliteli deri ürünleri ve özel kumaşları, üstün ürün kalitesi, dayanıklılığı ve müşteri hizmetlerine olan bağlılığı Deriva markasını öne çıkaran ilkelerimiz olmuştur. Ürün Tasarımı geçtiğimiz on yılda,

Deriva, çanta, evrak çantası, ve çeşitli deri aksesuarlarını müşterilerinin beğenilerine sunan, sektörün önde gelen ürün tasarımcısı, üreticisi ve pazarlamacısı olarak kendini göstermiştir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Deriva, geliştirdiği yüzlerce modele ilave olarak sürekli yeni ürün ve dizayn türlerini ortaya çıkararak, Deriva markasının ayırt edici anlayışını oluşturmaktadır

Vizyonumuz

Müşterilerimize moda dünyasında kendilerini ifade etme fırsatı sunarak, güvenilir ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmaktır.

Misyonumuz

En yeni trendleri takip ederek kaliteli ve şık çanta koleksiyonları sunmak, müşterilerimizin tarzını ön plana çıkarmak ve onlara sadece bir alışveriş değil, bir deneyim sunmaktır.

Değerimiz

Neden Bizi Seçmelisiniz?

  • Özgün Tasarımlar: Her bir çantamız, özgün tasarımlar ve kaliteli malzemelerle öne çıkıyor. Moda dünyasında fark yaratmak için sürekli çalışıyor ve en güzel detayları sizin için bir araya getiriyoruz.

  • Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyeti, işimizin temelidir. Sorularınızı yanıtlamaktan ve sizinle iletişim kurmaktan mutluluk duyarız. Her bir müşterimizin mutlu olması, bizim için en büyük başarıdır.

  • Hızlı ve Güvenilir Hizmet: Siparişleriniz, özenle paketlenip en kısa sürede kapınıza ulaştırılır. Hızlı ve güvenilir bir alışveriş deneyimi için buradayız.

“Tasarım kültürü yaratır. Kültür değerleri şekillendirir. Değerler geleceğe yön verir.”

~ Robert L. Peters ~